Uwaga
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

W ramach Europejskiego Dnia Logopedy w przedszkolu został zorganizowany konkurs „Logopedyczna gra planszowa”. Konkurs skierowany był do dzieci objętych terapią logopedyczną w grupie „Motyle” i „Misiolandia” oraz ich rodziców. Celem konkursu było:

• promowanie rozrywki, jaką są gry planszowe i towarzyskie,

• wspólna praca rodziców i dziecka nad rozwojem mowy i języka z wykorzystaniem technik plastycznych.

Powołana komisja w składzie: Dyrektor przedszkola, zaproszony logopeda oraz rodzic jednogłośnie podjęła decyzję o przyznaniu trzech pierwszych miejsc:

I miejsce: Hana Plasło – grupa V „Motyle”

II miejsce: Tymoteusz Figura – grupa V „Motyle”

III miejsce: Laura Kornaga – grupa VI „Misiolandia”

Laureaci oraz dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody i dyplomy za bardzo pomysłowe i oryginalne prace. Wszystkim dzieciom i rodzicom serdecznie dziękuję za udział w konkursie i serdecznie gratuluję.

Logopeda mgr Małgorzata Trojnar

{gallery}z-zycia-przedszkola/2021logopedycznagra{/gallery}