Uwaga
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

W dniach 08.02-13.02.2021 r. w grupie Misiolandia i Motyle realizowany był program edukacyjny „Czyste powietrze wokół nas" we współpracy z PSSE w Lubaczowie.
Celem programu było zmniejszenie narażenia dzieci na bierne palenie, zwiększenie wiedzy na temat skutków palenia papierosów, wykształcenie u dzieci świadomej umiejętności radzenia sobie w sytuacjach, których inne osoby palą przy nich papierosy.
Ważnym czynnikiem był wzrost kompetencji rodziców w zakresie ochrony dzieci przed ekspozycją na dym papierosowy.
W programie uczestniczyły dzieci wraz z rodzicami.
W grupach uczestniczących w programie przeprowadzony został cykl pięciu zajęć dydaktycznych o tematyce antytytoniowej.
Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w programowych zajęciach. Również rodzice aktywnie włączyli się w jego realizację wykonując ze swoimi pociechami plakat pod hasłem: „Oddychamy czystym powietrzem". Praca wyeksponowane zostały w holu przedszkola.

{gallery}z-zycia-przedszkola/2021czyste{/gallery}

Miejskie Przedszkole Nr 3